Прибирання за договором

Перед тим, як підписати договір на прибирання, потрібно звернути увагу на багато різноманітних факторів. Довіртесь нашим фахівцям у цьому питанні.

Клінінг за договором оптимально підходить для таких об’єктів, як: офісні будівлі, бізнес-центри, торговельні центри, супермаркети, кафе та ресторани, торговельно-розважальні комплекси, складські та виробничі приміщення. Чистота і порядок в офісі, на прилеглій території і навіть в промисловій будівлі – це візитна картка будь-якої фірми. До того ж гігієна приміщень впливає на працездатність і самопочуття працівників. 

Складністю прибирання таких приміщень є цілодобовий режим роботи об’єкту і як наслідок, постійна присутність людей. Враховуючи це, важливо поєднувати якість прибирання з її оперативністю. Клінінговая компанія “ROХAN” пропонує прибирання таких приміщень на договірній основі. Під час прибирання торговельних центрів (магазинів, супермаркетів) працівники нашої компанії завжди дотримуються головного правила – потрібно бути гранично делікатними з оточуючими людьми. Персонал “ROХAN”  не лише навчений і ретельно підібраний, він охайно виглядає і не заважає функціонуванню об’єкту. Спеціальна форма, непомітність, ввічливість тих хто піклується про чистоту, сприяють підйому престижу організації. Ви можете зосередитися на своєму бізнесі, не витрачаючи час і сили на організацію якісного і професійного догляду за порядком і чистотою Ваших приміщень і прилеглої території.

Дзвоніть:
(097) 431 28 05
(032) 233 51 04