Прибирання після ремонту

Компанія «ROХAN» (Львів) надає послуги з прибирання після ремонтних робіт в житлових приміщеннях, офісах, на виробничих підприємствах, а також на прилеглій території.

Це одна з найбільш затребуваних послуг. Але ця робота одночасно і найбільш складна, найбільш відповідальна і найбільш затратна. Незалежно від переліку вибраних клієнтом  робіт, прибирання приміщення після ремонту складається з комплексу послуг, в які входять прибирання та чистка буквально всіх поверхонь.

Ефективність таких робіт можлива лише при наявності таких трьох основних факторів , як високопрофесійний персонал, сучасна надійна техніка та екологічні, якісні сучасні миючі засоби. Залишки сміття, плями фарби або сліди від малярних робіт, залишки пилу на стінах, підвіконнях,  стелі та меблях, що залишились після ремонту, наші спеціалісти зуміють прибрати, помити, почистити якісно і в найкоротші терміни.

При цьому використовується сучасне професійне обладнання – це і миючі пилососи і пароочисники, і спеціальні очисні та миючі засоби, призначені для таких видів робіт та інше. Спеціалісти нашої компанії «ROХAN» допоможуть Вам заощадити свій час і отримати послуги з прибирання після ремонту, виконані на найвищому професійному рівні. Менеджер нашої компанії зробить безкоштовний виїзд до Вас та погодить вартість проведених робіт.