Прибирання офісів

Пропонуємо комплексне наведення порядку в офісі чи бізнес-центрі Львова. Високий рівень підготовки наших клінерів дозволить вам не утримувати штат прибиральниць, але завжди бути впевненим у тому, що приміщення знаходиться у чистоті.

Прибирання офісів є важливим кроком на шляху формування бездоганного іміджу будь-якої фірми. Адже чистота робочих приміщень, організованість робочого простору говорить про добробут і успішність фірми, а також про її повагу до своїх потенційних клієнтів і турботу про своїх співробітників. Як правило, клінінгові компанії мають в своєму розпорядженні більш кваліфікованих працівників і більш сучасний комплекс (арсенал) професійного обладнання ніж власні служби прибирання офісів, і тому результат, звичайно, набагато якісніший. 

Ділові партнери, важливі клієнти чи спонсори отримають приємне враження від офісу, де всі службовці зайняті своєю справою і при цьому їх оточує абсолютний порядок. Довіра до такої фірми автоматично зростає. Наші послуги в офісах можуть бути використані як разово – перед проведенням важливого заходу, наради чи візиту ділових партнерів, так і на умовах укладання контракту на надання послуг на постійній основі. Один з важливих аспектів прибирання офісних приміщень, який ми завжди враховуємо, є те, що наша компанія використовує в своїй роботі тільки сучасні перевірені хімічні миючі засоби, які не завдають шкоди здоров’ю людей, які потім працюють в цих приміщеннях. Компанія «ROХAN» надає послуги з прибирання приміщень будь-яких розмірів і призначення.

Ми впевнені, що якість проведених робіт нашими працівниками залишить Вас абсолютно задоволеними.

Дзвоніть:
(097) 431 28 05 (032) 233 51 04