Миття вікон, вітрин та фасадів

Компанія  «ROХAN» (Львів) пропонує послуги з миття вікон в квартирах і офісах, миття вітрин магазинів, вивісок та рекламних конструкцій. 

Якісно і оперативно помити вікна в квартирі або офісі, вітрини в магазині – завдання не з простих і краще її довірити професіоналам. Ми з задоволенням візьмемо на себе вирішення цих проблем. Миття пластикових вікон, засклених балконів, лоджій наша компанія виконає швидко, якісно і недорого.

Наші спеціалісти при виконанні таких робіт використовують спеціальні сучасні миючі засоби, які не тільки дозволяють досягнути високої  якості в роботі, а й не бути  шкідливим для Вашого здоров’я  ні в якому разі. Вартість цих робіт вираховується індивідуально з розрахунку об’єму замовлення та його складності, тобто наскільки високо і важкодоступно розміщені об’єкти. У будь-якому випадку наша робота окупається її високою якістю і довготривалістю результату. Це розуміють і індивідуальні замовники, тому миття вікон в квартирі багатоповерхового будинку – досить регулярні наші замовлення. 

Клінінгова компанія «ROХAN» завжди якісно, професійно і належно виконує всі види робіт. Наш професіоналізм і високоякісне устаткування дозволяють ефективно вирішувати самі складні завдання, а це заощадить ваш час і ви отримаєте прекрасний результат. Менеджер нашої компанії в зручний для Вас час зробить безкоштовний виїзд до Вас та погодить вартість проведених робіт.