Чистка басейну та сауни

Чистка басейну – це дуже специфічний комплекс заходів для усунення бруду всіх типів. Ці процедури потрібні для повноцінного використання басейну. Рекомендується регулярно викликати спеціалістів, які проводять необхідні санітарно-гігієнічні роботи. 

Забруднення міжплиточних швів, поява каменю, вапняний наліт – з цими проблемами знайомі всі власники басейнів. Сам процес чистки починається з осушування басейну. Після чого наші спеціалісти приступають до прискіпливої обробки поверхні.

Для глибокої очистки міжплиточних швів наші спеціалісти використовують спеціальні професійні складники, які дозволяють позбутися скупчення бруду і вапняного налету, при цьому оберігають матеріал, не руйнуючи його основну структуру і поверхневий шар. Окрім цього, миючі засоби, які використовуються для чистки басейну, містять в собі спеціальні активні дезінфікуючі речовини, які відповідають всім санітарно-гігієнічним вимогам. Чистка сауни також має багато своїх особливостей. Адже дерев’яна поверхня при високих температурах і при тривалому користуванні здатна змінювати свій привабливий природний вигляд, якщо вчасно не приділяти увагу. Вкрай важливо робити генеральну чистку сауни кожного тижня. Це набагато років продовжить термін служби цього куточку насолоди для любителів і спортсменів. Тому вкрай необхідно регулярно користуватись послугами професійних спеціалістів, яких з задоволенням Вам запропонує наша компанія  «ROХAN». Менеджер нашої компанії в зручний для Вас час зробить безкоштовний виїзд до Вас та погодить вартість проведених робіт.