Прибирання квартир та котеджів

Прибирання у Львові від компанії “ROХAN” (Роксан-Клінінг .com) – це прийнятні ціни, широкий перелік послуг, якісні хімічні засоби та відповідальні працівники.

Прибирання квартир – це один з найбільш поширених видів клінінгу. Виконаний професіоналами, він принципово відрізняється від прибирання проведеного власними силами. Використання екологічно чистих , які не викликають алергію, сучасних миючих засобів виступає гарантом безпеки здоров’я членів сім’ї. Професійна методика прибирання дозволяє не тільки навести ідеальний порядок в будь-якій квартирі, але й допоможе на довгий час зберігати чистоту в приміщенні і продовжити термін експлуатації меблів і самого приміщення.

Будь-яке приміщення має потребу в підтримці чистоти. Відповідно прибирання квартири повинно проводитись регулярно. Прибирання проводиться не тільки з метою очищення приміщення від сміття, видалення пилу і бруду, шкідливих мікробів та бактерій, а, в остаточному підсумку, для підтримки гарного самопочуття всіх, хто знаходиться в даному приміщенні.

Прибирання котеджів – набагато складніша і більш кропітка процедура ніж прибирання квартир. Це пояснюється більшою площею, нестандартними архітектурним рішеннями, а також використанням в інтер’єрі великої кількості сучасних матеріалів, які потребують спеціальної уваги та догляду. Якісно виконати таку роботу в котеджі під силу не всім, особливо коли мова заходить про приведення у порядок структурних чи рельєфних поверхонь, миття фасадів і лоджій.

Скористатися допомогою нашої компанії «ROXAN» в прибиранні квартири — ідеальний вихід для тих людей, хто має бажання жити в чистоті і затишку та заощадити свій дорогоцінний час. Великим попитом у наших клієнтів, також, користується прибирання квартир і котеджів, яке проводиться після перепланування та ремонту приміщень, після завершення будівельних робіт. Наші спеціалісти швидко і якісно виконають всі необхідні роботи. Менеджер нашої компанії в зручний для Вас час зробить безкоштовний виїзд до Вашого об’єкту та погодить терміни та вартість проведених робіт. Компанія «ROXAN» пропонує Вашій увазі прибирання квартир та котеджів на разовій та постійній основі.